222
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-222,qode-social-login-1.1.3,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-1.1,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,fs-menu-animation-line-through,popup-menu-text-from-top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

O Pryśko

Mam na imię Emilia. Od wielu lat mocno działam w branży kreatywnej – prasie, serwisach internetowych, blogosferze, mediach społecznościowych i reklamie.

 

To, co mnie fascynuje najmocniej, to proces, od pomysłu, inspiracji, burzy mózgów i szkiców, do realizacji. Czy jest to identyfikacja, klip wizerunkowy, lifestylowa sesja zdjęciowa czy projekt okładki książki.

 

Jestem jedną z matek założycielek magazynu i serwisu The Mother MAG, dyrektorką artystyczną i kreatywną, a ten magazyn to moja wielka duma. Praca nad tym projektem to mój poligon doświadczalny, na którym ćwiczę nowe rozwiązania wizualne, dla którego eksperymentuję z ilustracją, fotografią i video. Bardzo dużo mi dał i daje.

 

Oferta

Odczuwam duży komfort myśląc o mojej pracy. Nie jestem ograniczona formą, lubię łączyć techniki i sprawdzać się w nowych projektach, często rzucając się na głęboką wodę. Wyzwania, choć nie są wygodne, mocno mnie rozwijają i w rezultacie zwiększają pewność siebie. Dlatego je podejmuję.

 

Moja praca to między innymi:

 

  • identyfikacja wizualna
  • oprawa graficzna i skład książek, magazynów i e-booków
  • ilustracja
  • lifestylowe sesje zdjęciowe
  • krótkie formy video